create your own website

Amacımız; özel günlerinizi, aileniz, dostlarınız ve müsterileriniz için unutulmaz kılmak; hiç bir detayın aksamasına izin vermeden, büyük bir özen ve dikkatle tüm isteklerinizi gerçeklestirmek.
Birlikte mükemmele...

Hizmetlerimiz

2011 yılında başlayan organizasyon maceramızda Türkiye'nin en büyük sanatçıları ile sayısız konser organizasyonunda, festivallerde ve kurumsal organizasyonlarda görev alan ana kadromuz yıllar içerisinde büyük bir aileye dönüştü.

Kurumsal Etkinlikler

Dügün & Davet

Kır Dügünü

Festivaller

Kına Gecesi Organizasyonu

Nişan Organizasyonu

Hastane Odası Süsleme

Kişiye Özel Davetiye

Personel Temini

Ürün Lansman Toplantıları

Gala Gecesi Organizasyonu

Mezuniyet Törenleri

NELER YAPTIK ? 

Harika bir yıl geçirdik! Yüzlerce organizasyonu hatasız tamamladık!

Hedef & Değerlerimiz

Hedefimiz; sektörün seçkin firmaları arasında yer almak, müşterilerimizin beklentilerini tüm yönleri ile karşılamak ve tüm ekibin işe gönlünü vermesi ile şirketimizin değerini arttırmaktır. 

Gelişim

Açık fikirli yönetim anlayışımızla organizasyon dünyasındaki gelişmeleri yakından takip ederek sektörün en iyilerini bünyemize kazandırmak, 

İş Ahlakı

İş ahlakını üstün tutmak ve çizgimizi korumak için çok çalışmak.

Mobirise

Sorumluluk

Temel prensibimiz olan “Müşteri Daima Haklıdır’’ ilkesi ve Sorumluluk duygusu ile hareket etmek. 

Çözüm

Müşterilerimizin istekleri paralelinde akıllı, yaratıcı, kaliteden ödün vermeyen ve ekonomik çözümler sunmak.

Nerede, ne zaman...

2011 yılında başlayan organizasyon maceramızda dev organizasyonlarda görev alan ana kadromuz yıllar içerisinde büyük bir aileye dönüştü. Ailemizi büyütürken kendi masallarımızı yaratmaya başladık. Derken bilgimiz, tecrübemiz ve gustomuzun farklı hayallere de yetecek kadar büyük olduğunu anladık. Ve şirketimiz Tek Events'i kurduk. 

Nasıl isterseniz...

İster aile arasında samimi bir seremoni, ister yüzlerce davetlinin bir araya geldiği ihtişamlı bir düğün ya da ister çıplak ayaklı sabaha kadar dans edeceğiniz bir plaj partisi hayal ediyor olun, biz profesyonel tasarım ve organizasyon ekibimizle davetiyenizden, balayınıza uzanan süreçte tüm detaylarla ilgilenerek düşlerinizi size yaşatmayı hedefliyoruz.

Tek Şartla: Hatasız!

TEK Events & Organizasyon,
Özel günleri mükemmel kılmak için kullanmayı amaçlayan, sınır tanımayan, yeniliklere ve özgür düşünceye açık, düşünülmüş ama uygulanmamış olanları gerçeğe dönüştüren, ufak detaylarla farkı yakalayan, sıfır hata ile müşteri memnuniyetini esas alan ve
hayalleri gerçeğe dönüştürebilen kuruluştur.

Bizi Takip Edin!

Showroom & Ofis

Kireçburnu Mah. Haydar Aliyev Cd. 64/B 34538 Sarıyer
İSTANBUL


İletişim

Email: info@tekorganizasyon.com.tr
GSM: (0) 538 366 18 18
GSM: (0) 532 221 83 10
Faks: (0) 212 669 29 18