free web builder

Birlikte, mükemmele...


Hizmetlerimiz

Mobirise

Düğün Organizasyonları

Mutluluğa giden yolda her şey istediğiniz gibi olmalı ve bu özel gününüzde hataya yer olmamalı. Bu mutlu gününüzde davetlilerinize unutulmaz bir anı yaşatmak istiyorsanız TEK adres: TEK Organizasyon ve Danışmanlık. Profesyonel çözümler üreten TEK Organizasyon & Danışmanlık, tecrübeli ekibiyle ve birbirinden kaliteli donanımlarıyla düğününüzü masalsı bir hale dönüştürüyor. Siz hayal edin biz gerçekleştirelim...

Mobirise

Nişan Organizasyonları

Yaşamınızın bu en özel günlerinde sevdiklerinizi en iyi şekilde ağırlamak, o günü siz ve değerli dostlarınız için unutulmaz kılmak, hazırlıklarda yanınızda yer almak, seçimlerinizde size yardımcı olmak, sadece güzel bir gün değil, unutulmaz bir gün gibi de yaşamanız için TEK Organizasyon & Danışmanlık dilediğiniz zaman yanınızda olacaktır.

Mobirise

Kına Gecesi Organizasyonları

Annesinin bir tanesini hor görmüyor, kendi kızımız sayıyor ve kızımız için en kaliteli hizmeti veriyoruz. Evlilik yolundaki ilk adım olan ve geleneklerimizde daima ayrı bir yeri olan kına geceleri TEK Organizasyon & Danışmanlık ile artık daha güzel ve daha özel. İster evde, ister kırda, ister geleneksel Türk hamamında, ister dilediğiniz özel bir mekanda… Her nerede olursa olsun bu unutulmaz gece için en şık hazırlıkları TEK Organizasyon & Danışmanlık sizin için yapıyor. Size ise mutluluk gözyaşlarını dökmek kalıyor.

Mobirise

Sünnet Düğünü Organizasyonları

Çocuğunuzun erkekliğe ilk adımı olan sünnetini eğlenceli ve muhteşem kılmak bizim işimiz. TEK Organizasyon & Danışmanlık hayattaki en değerli varlıklarınız olan çocuklarınızın özel günlerinde onları mutlu edecek, heyecanlandıracak; davetlilerin, çocukların ve sünnet çocuğunun keyifle zaman geçirebilmelerini sağlayacak, profesyonel animasyon ve şov kadrosu ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyor.

Mobirise

Doğum Günü Organizasyonları

Kuşkusuz doğum günü partileri hep eğlenceli geçer ama biz bu eğlenceli günleri unutulmaz hale getiriyoruz. Doğum günü bizim için, hayata bir yaş daha olgunca yaklaşmamız için bir neden, daha sıkı tutunmamız için bir bahane, hayattan daha çok keyif almamız için bir armağandır... Bu mutluluğu; TEK Organizasyon & Danışmanlık ile paylaştığınızda farkı fark edeceksiniz.

Mobirise

Kokteyl Organizasyonları

Üstün kalite anlayışımızı, özel anlarınıza taşıyor ve zamana uygun anlayış tarzımızla hayallerinize ışık tutuyoruz… Kokteyl organizasyonlarınızda profesyonel ekibimiz ile birlikte sizlere sınırsız bir hizmet veriyoruz. Size sunduğumuz birbirinden şık mönü seçenekleri ile özel anlarınızı renklendirip, dostlarınıza unutulmaz tatlar sunuyoruz. TEK Organizasyon & Danışmanlık ayrıcalığı ile bu renkli ve keyifli zamanları yaşamanız dileğiyle..

Mobirise

LCV & Oturma Planı

Organizasyonların sorumluluk isteyen ve en zahmetli işi olarak bilinen lütfen cevap verin hizmetinin yükü artık sizin omuzlarınızda değil. TEK Organizasyon & Danışmanlık sizin için davetlilerinizi tek tek arayıp davetli listenizi çıkarıyor ve davetli sayınızı belirleyip oturma planınızı da yapıyor.

Mobirise

Açılış ve Kurumsal Etkinlikler

Açılış organizasyonlarınızda alternatifli çözümler üreten TEK Organizasyon & Danışmanlık profesyonel ekibi ile hizmetinizdedir. Açılış organizasyonlarında teknik ekibi ve güçlü kadrosu ile hizmet vermekte olan TEK Organizasyon & Danışmanlık doğru zamanlama ve uygun malzeme ile tüm kurumsal açılış ve davetlerinizi baştan sonuna kadar takip edip, işyeri açılışlarınızı sorunsuz olarak gerçekleşmenizi sağlamaktadır.

Mobirise

Festival & Konserler

Eğlence ve Şenliklerle dolu festival tadında mezuniyet partileri, konserler ve sahne sanatları alanında da kurumsal olarak hizmet alabileceğiniz TEK Organizasyon & Danışmanlık ile tüm ulusal ve uluslararası etkinliklerinizi planlayabilirsiniz.

Showroom & Ofis 

Kireçburnu Mah. Haydar Aliyev Cd. 64/B 34538 Sarıyer
İSTANBUL

İletişim

Email: info@tekorganizasyon.com.tr
GSM: (0) 538 366 18 18
GSM: (0) 532 221 83 10
Faks: (0) 212 669 29 18

Bağlantılar